Ibanez IBZ10BV2 Mini combo de bas
4,5/5
Cod produs: 814023
Defect
Acțiune
4,5/5
Cod produs: 814023
- 14 %
Defect
Deteriorare cosmetică
În stoc, 1 buc.
Mini combo de bas Ibanez IBZ10BV2 Mini combo de bas (Defect)
- 14 %
Compact amplificator combo de 10W / 4Ohm pentru chitări de bas, din seria IBZ, care reproduce un sunet puternic folosind un dulap închis și un difuzor de 6,5 "Power Jam. Dispune de un layout simplu de control, incluzând un EQ pe 3 benzi (control bas / mijloc / treble) pentru producerea de tonuri diferite, plus un control al volumului....
Deteriorare cosmetică
Fotografii ale deteriorării
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Compact amplificator combo de 10W / 4Ohm pentru chitări de bas, din seria IBZ, care reproduce un sunet puternic folosind un dulap închis și un difuzor de 6,5 "Power Jam. Dispune de un layout simplu de control, incluzând un EQ pe 3 benzi (control bas / mijloc / treble) pentru producerea de tonuri diferite, plus un control al volumului. Amplificatorul oferă o intrare standard de chitară de 1/4 ", intrare auxiliară și ieșire pentru căști. Dimensiuni: 255 x 275 x 174 mm Greutate: 3,6 kg.
Funcții
Difuzoare
1x 6,5 "
Bucla efecte
Nu
Limiter
Nu
Controale
Medii, Bas, Înalte, Volum
Proprietăți
Putere
10 W
Putere (Watt)
10
Intrări și ieșiri
Intrarea MP3 / Line In
Da
Ieșire căști
Da
USB
Iesire de difuzor
Da, Nu
Ieșire DI
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
240V