Eminence BETA-12A-2 Boxă PA
5/5
Cod produs: 813728
Ca nou
Acțiune
Eminence BETA-12A-2 Boxă PA
5/5
Cod produs: 813728
- 30 %
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Acest produs nu poate fi livrat momentan în țara ta.
Boxă PA Eminence BETA-12A-2 Boxă PA (Ca nou)
Eminence BETA-12A-2 Boxă PA
- 30 %
Difuzorul de schimb de 12" este soluția perfectă pentru a vă menține echipamentul de sunet live să sune cât mai bine. Acest difuzor de 250 W, 8 ohmi este construit pentru a performa. Fiecare difuzor din seria American Standard are șasiu din oțel ștanțat ultra-rezistent de la Eminence pentru o durabilitate uimitoare. Deci, dacă aveți nevoie o...
Eminence BETA-12A-2 Boxă PA
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Difuzorul de schimb de 12" este soluția perfectă pentru a vă menține echipamentul de sunet live să sune cât mai bine. Acest difuzor de 250 W, 8 ohmi este construit pentru a performa. Fiecare difuzor din seria American Standard are șasiu din oțel ștanțat ultra-rezistent de la Eminence pentru o durabilitate uimitoare. Deci, dacă aveți nevoie o boxă de înlocuire fiabilă, cu o calitate excepțională a sunetului, nu căutați mai departe decât boxa de înlocuire Eminence Beta-12A American Standard Series.
Potrivire
Tip de magnet
Ferrite
Proprietăți
Impedanță
8 Ohm
Putere (Watt)
250
Putere
250 W
Interval de frecvență
43 Hz - 3,8 kHz
Culoare
Negru
Acustică
Sensibilitate (dB)
98
Sensibilitate
98 dB
Dimensiuni și greutate
Diametru
12"