Montarbo SPOT1500
Cod produs: 234029 (MBF000383)
Oferta s-a încheiat
Montarbo SPOT1500
Cod produs: 234029 (MBF000383)
Oferta s-a încheiat
Boxă activă Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Alege o alternativă (2)
Montarbo SPOT1500
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Vorbitor activ cu două căi. SPOT1500 reprezintă versiunea "ușoară" a SPOT 2500T: nu există cabinet de bass cu amplificator dedicat. Este un sistem de directivitate înaltă, de lungă durată compactă, caracterizat printr-o inteligibilitate extrem de ridicată, chiar și la distanțe mari, ceea ce îl face alegerea perfectă pentru aplicațiile live. Dispune de un woofer de 1 x 15 '' cu magnet neodymium, cu o putere de 1500 W EIAJ (LF 1000 W, HF 500 W), frecvență de răspuns 45 Hz - 20 kHz și max SPL 135 dB. Prestează controlul la distanță și personalizarea prin intermediul programului software RAConLS și interfeței opționale LD2.4 USB. Dimensiuni: 44 x 78 x 49 cm. Greutate: 35 kg.
Proprietăți
Dimensiuni și greutate
Diametrul (inch / țol)
15
Diametru
15"